"Ботев" /Враца/ 2 загуби от "Балкан" /Ботевград/ с 2:3

"Ботев" /Враца/ 2 загуби от "Балкан" /Ботевград/ с 2:3 "Ботев" /Враца/ 2 загуби с 2:3 от "Балкан" /Ботевград/ в контрола, играна в село Скравена.
Получи се доста интресен мач, а през първата му част почти всяка атака вещаеше голова опасност. Ботевградчани откриха резултата още в 6-ата минута чрез Павел Петков. При ответната атака врачани изравниха чрез 16-годишния Асен Русинов. В следващите няколко минути обаче топката спря два пъти в мрежата Ботев след изстрели на Емил Колев и Калоян Ботев. Силният период на "Балкан" продължи с 3 много опасни атаки, при една от които гредата помогна на съперника им.
Младата селекция на Радостин Александров също наприви пропуски. След почивката битката беше повече в централната част на терена. Малко преди последния съдийски сигнал Александър Добчев изведе на добра позиция 16-годишния Йордан Желев и той вкара за окончателното 3:2.
В този мач повторен дебют за "Балкан" след продължително възстановяване от операция направи мездренчанинът Ивайло Бояджиев.
03.02.2021, 16:04 часа