"Пъстрина" победи "Септември" с 2:1 в нервен мач с червен картон

"Пъстрина" победи "Септември" с 2:1 в нервен мач с червен картон Отборът на "Пъстрина" измъкна трудна победа с 2:1 при гостуването си в Медковец на завърналия се отново в „А”ОФГ отбор на "Септември". Домакините играха близо час с 10 души, след като в 38-та мин. с директен черен картон от игра бе изгонен Мирослав Маков. При спряна игра той се направи на боксьор и вкара юмрук в лицето на Цветелин Анжелов (на снимката), а след това го срита докато последният лежеше на терен. Главният съдия Венислав Живков не се двоуми и го прати в съблекалнята. Две минути преди тази ситуация Калин Якимов бе извел гостите напред в резултата, след като се разписа с глава при едно центриране от корнер. В последните секунди на първото полувреме Милчо Иванов изравни и върна интригата в мача.
След почивката двубоят продължи да бъде интересен, като голмайсторът на миналия сезон Филип Илиев на няколко пъти изтърва от изгодни позиции. Трите точки за гостуващия тим вкара на "Пъстрина" в 76-та мин.
30.10.2016, 19:13 часа