"Балкан" /Белоградчик/ излъга "Ботев" в Грамада

"Балкан" /Белоградчик/ излъга "Ботев" в Грамада Много интересна и изпълнена с обрати се получи срещата от 6-ти кръг на областната група на Видин между отборите на "Ботев" /Грамада/ и "Балкан" /Белоградчик/. Домакините на два пъти повеждаха в резултата, но в крайна сметка загубиха срещата с 3:4. През първото полувреме ботевци стояха по-добре на тежкия терен и логично успяха да излязат напред в резултата и дори можеха да се оттеглят с по-убедителна преднина на почивката. Сякаш преобразени излязоха за втората част гостите и успяха да се върнат в мача с гол още от съблекалните както се казва. Тъкмо изтичаше първата минута на второто полувреме,когато Антон Борисов успя да изравни след пас на Ивайло Михайлов,който проби от дясно и успя да намери своя колега непокрит в наказателното поле.Този гол не смути домакините и те успяха отново да поведат в резултата след грешка в защитата на Балкан. На нов обрат в резултата станаха свидетели зрителите на стадион "Христо Ботев" в Грамада. Антон Борисов успя отново да изравни с втория с гол в тази среща, а Любомир Любенов изведе Балкан напред и отбележи за 2:3. След като вече беше губещ в резултата "Ботев" упражни домакински натиск и успя да изравни,но треньора в "ДЮШ" на Балкан Николай Николов,който влезе след почивката с далечен изстрел успя да донесе победата и ценни три точки в актива на Балкан. С три асистенции в срещата се отчете и Стефан Стефанов,който не успя да се разпише, но подаде за втория,третия и четвъртия гол.
Следващата неделя "Балкан" е домакин на "Пластик" /Старопатица/ и излиза за задължителна победа.Срещата е с начален час 16:00 часа.
09.10.2017, 15:03 часа