С ефектни попадения "Шурданица" разгроми с 4:0 "Син Стрел"

С ефектни попадения "Шурданица" разгроми с 4:0 "Син Стрел" Отборът на "Шурданица"/Георги Дамяново/ спря победната серия на "Син Стрел"/Крапчене/ като го разгроми с 4:0 в съботната среща от XV-тия кръг на първенството на Четвърта монтанска лига. Зрителите на стадиона край Лопушанския манастир станаха свидетели на четири красиви попадения и на един добър и изключително коректен мач.
Головата сметка на домакините откри още във втората минута Юлиян Найденов-Бързийския с мощна тупалка с левачката от 30 метра. Последваха две попадения за Валери Беров, първото с неспасяем удар с левия крак в 36-та мин., а вторият с глава пет минути по-късно. Крайният резултат оформи Мирослав Йорданов в 83-та мин. Тогава многократният шампион на България по джудо и самбо майсторски изпрати топката с левия крак в горния ъгъл на вратата на гостите. Футболистите и на двата отбора не създадоха проблеми на главния съдия Николай Малджански и неговите асистенти Николай Михайлов и Димитър Филипов.
31.03.2019, 12:05 часа