„Първа Атомна” завърши 2:2 с „Бдин” във Видин

„Първа Атомна” завърши 2:2 с „Бдин” във Видин „Първа Атомна” завърши при равен резултат 2:2 срещу „Бдин” във Видин.
Футболистите от Козлодуй влязоха по-добре в мача и пропуснаха да поведат след пропуск на Антонио Йорданов. После след грешка в защита, пак Антонио Йорданов се подхлъзна и не можа да играе с топката и така нападателят на Видин остана сам срещу Ивайло Върганов и откри за 1:0. Така завърши първата част на мача.
Второто полувреме момчетата на Анатоли Тонов – Тоци, излязоха в по-предни позиции и след контраатака домакините ги наказаха с втори гол.
Десислав Атанасов донесе точката за „Първа Атомна” като отбеляза два гола. След центриране от корнер той бе точен с глава. Вторият гол падна след пряк свободен удар. Капитанът Николай Ганчев прати топката в очертанията на вратата, но вратарят успя да реагира като изби топката, но Атанасов беше на точното място и насочи топката в опразнената врата.
Гостите от Козлодуй можеха да стигнат и до пълен обрат, но пропуснаха ситуациите за гол, които създадоха.
26.10.2020, 15:36 часа