"Локомотив" /Мездра/ разби с 6:1 "Дреновец"

"Локомотив" /Мездра/ разби с 6:1 "Дреновец" "Локомотив" /Мездра/ се разигра като гост на "Дреновец" и го отнесе с 6:1 в среща от 10-ия кръг на Северозападната Трита лига.
„Железничарите“ решиха срещата още преди почивката с 3 безответни попадения.
Ваньо Иванов откри резултата, Васил Сапунджиев удвои, а капитанът Васил Калоянов направи разликата класическа.
След почивката канодадата от удари към вратата на домакините продължи. Кристиян Димитров реализира за 0:4, а влезлият като резерва Антоан Дпаговиров се разписа за 0:5. Де Соуса реализира побетното попадение за "Дреновец", но друга резерва за гостите – Кристиян Йотов-Кико оформи крайното 1:6.

За "Локомотив" /Мз/ играха: Христо Георгиев, Васил Сапунджиев, Ваньо Иванов, Йоан Цанев, Деян Иванов, Михаил Бешев, Гроздан Илиев, Асен Русинов, Александър Стоянов, Васил Калоянов /к/, Кристиян Димитров. В игра след почивката се появиха още: Светослав Валериев, Иван Кирилов, Николай Велинов и Кристиян Йотов.