"Локомотив" /Мездра/ и "Севлиево" не успяха да се победят /снимки/

"Локомотив" /Мездра/ и "Севлиево" не успяха да се победят /снимки/ Отборите на "Локомотив" (Мездра) и "Севлиево" завършиха наравно 0:0 в срещата от XXVII-я кръг на Северозападна Трета лига.
Двубоят бе ръководен от главния съдия Петър Иванов.
Петият във временното касиране до този двубой отбор на "Локомотив" и третият – "Севлиево", изиграха истинско дерби с много динамика и интересни моменти пред двете врати. Още с първия съдийски сигнал двата тима се вкопчиха в здрава битка в търсенето на трите точки.
В 28-а мин. Асен Русинов от "Локомотив" проби отляво, центрира към Сергей Георгиев, който навлезе в наказателното поле на севлиевци и стреля от малък ъгъл. Стражът на гостите успя да отрази удара. В последвалото меле топката попадна у Кристиян Димитров, който пропусна да открие резултата.
В 37-а мин. гостите от "Севлиево" също имаха своя шанс да открият резултата. Така при нулево равенство завърши първото полувреме.
Втората част на двубоя започна със същото високо темпо и разменени атаки към двете врати. След поредната атака в 61-ата минута, гостите вкараха гол, но реферът не го зачете, отсъждайки игра с ръка.
В 73-ата минута Сергей Георгиев отправи далечен точен удар, но севлиевският страж се намеси успешно. В 82-а минута последва пропуск на капитана на „червено-черните“ Васил Калоянов.
В даденото 4-минутно продължение отличната намеса на вратаря на мездренчани запази мрежата си суха и нулевото реми.
След XXVII-я кръг отборът на "Локомотив" (Мездра) се изкачи на четвърта позиция с актив от 47 точки, натрупан след 14 победи, пет равенства и шест загуби и голова разлика 52:30. Същият точков актив има и отборът на "Янтра" (Полски Тръмбеш), но "Локомотив" е с по-добра голова разлика.