Само в BulNews! Ето кои са младежите от зверската катастрофа между Гложене и Бутан, единият е в кома

Само в BulNews! Ето кои са младежите от зверската катастрофа между Гложене и Бутан, единият е в кома Стана ясно кои са катастрофиралите между Гложене и Бутан младежи.
Припомняме, че произшествието стана около 4 часа тази сутрин, а за нея съобщи единствено агенция BulNews.

Извънредно! Тежка катастрофа затвори пътя Гложене-Бутан, 2-ма са в болница

Както вече писахме, лек автомобил е пътувал между селата Гложене и Бутан, когато шофьорът на колата загубил контрол над управлението и тя се забила в дърво.
Вследствие на тежкия пътен инцидент са пострадали и шофьорът, и пътникът, като са настанени в МБАЛ „Христо Ботев“ във Враца с тежки травми.
Бърза проверка на медията ни установи и кои са двамата ранени. Оказва се, че зад волана на колата е седял 19-годишният Силвестър Ицов Ненков, а с него пътувал Габриел Розев Димитров, който е на 20 години. И двамата са жители на Бутан.
По информация на медията ни шофьорът на автомобила е в тежко състояние и е изпаднал в кома. Към момента обаче няма данни за нараняванията на пътника Габриел.
Повече подробности по случая се очакват от бюлетина на МВР-Враца.

*Снимката е илюстративна
17.02.2026, 10:18 часа
5878 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha