U11 и U15 на "Ботев" /Враца/ записаха победа и равенство в Плевен

U11 и U15 на "Ботев" /Враца/ записаха победа и равенство в Плевен U11 на "Ботев" /Враца/ и "Спартак" завършиха 2:2 в среща от 5-ия кръг на първенството в зона „Велико Търново”, изиграна в Плевен. В 15-та мин. Кристиян Грозданов откри резултата за врачани. В 25-та мин. Божидар Джунов се пребори с централния защитник на плевенчани и вкара за 2:0. До края на първата част гостите изтърваха още няколко чисти положения. След почивката картината на терена не се промени, но докато възпитаниците на Тодор Гарев се скъсаха да пропускат сами срещу вратаря, съперникът им се възползва от две изритани топки зад защитата и само за 5 мин. стигна до равенството 2:2.
При U15 врачани се наложиха над плевенчани с 2:0. Момчетата на Лукан Луканов решиха мача след почивката, когато Ивайло Тодоров с шут от дистанция и Алекс Тодоров материализираха превъзходството на "Ботев".
12.10.2017, 20:42 часа