U11 на "Ботев" /Враца/ се наложи над връстниците си от "Прециз" в Монтана

U11 на "Ботев" /Враца/ се наложи над връстниците си от "Прециз" в Монтана "Ботев" /Враца/ победи "Прециз" с 2:1 в Монтана при U11. Възпитаниците на Тодор Гарев имаха тотално преимущество през първото полувреме, като двете попадения бяха най-малкото, което можеха да получат домакините. Още в 5-та мин. експериментът на треньора Тодор Гарев с преквалифицирането за този мач на вратаря Любо Василев в халф, даде резултат. Василев нанесе неверояте удар от далече, при който разтресе напречната греда и влезе във вратата за 0:1. В 18-та мин. Божидар Джунов удвои преднината на врачани след асистенция на Ивайло Дудушки.
На почивката Гарев направи 9 смени, като 8 от играчите в проверката бяха с година по-малки от пределната възраст. В прекроения си състав ботевци не създадоха кой знае какви опасности, докато монтанчани се възползваха веднъж от редките си шансове да вкарат за крайното 2:1.
15.02.2018, 15:46 часа