U11 на "Ботев" /Враца/ приключи участието си на "Сандански къп" с победа

U11 на "Ботев" /Враца/ приключи участието си на "Сандански къп" с победа U11 на "Ботев" /Враца/ приключи участието си на турнира "Сандански къп" с победа. Възпитаниците на Тодор Гарев победиха с 4:1 срещу "Локо" /Горна Оряховица/, въпреки умората от играния по-рано днес мач с "Литекс". Митко Панов откри резултата с прехвърлящ удар в 12-та мин., в 20-та мин. Божидар Джунов се измъкна от защитата и реализира за 2:0. Малко по-късно „железничарите“ намалиха с помощта и на гредата. В края на първата част Цветислав Цветанов с ефектен шут по диагонала вкара за 3:1. След почивката перфектна комбинация между Панов и Джунов доведе до ново попадение на русокосия нападател за 4:1.
В сутрешния сеанс ботевци отстъпиха на "Литекс" с 0:3. Ловчанлии, които до момента нямат допуснат гол и постигнаха разгромни победи, излязоха срещу врачани с футболисти, родени 2005 г. Срещу тях наставникът Тодор Гарев пусна 9 играчи, родени 2006 г.
24.02.2018, 17:31 часа