U17 на "Монтана" допусна обрат в домакинството си на "Локо" /Пловдив/

U17 на "Монтана" допусна обрат в домакинството си на "Локо" /Пловдив/ Отборът на "Монтана" допусна нелепа загуба с 1:2 от "Локомотив" /Пловдив/ на старта на пролетния полусезон от първенството на елитната „А” група U17. Мачът се игра на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста” и започна с минута мълчание в памет на Павел Панов и Георги Марков.
Малките монтанци натиснаха още след началния съдийски сигнал и в 5-та мин.Стефан Каменов откри резултата. Нападателят на домакините пресече една топка изчистена лошо от вратаря Йордан Йотов и останал сам срещу него не му остави никакъв шанс. Възпитаниците на треньора Дилян Иванов продължиха да атакуват, но в средата на полувремето допуснаха изравнителен гол, паднал след центриране от фаул и удар с глава. След почивката мачът бе равностоен, а в 67-та мин. гостите покачиха след бърза контраатака и неспасяем шут в горния ляв ъгъл. Пет минути преди края на срещата Цветослав Асенов бе спънат в наказателното поле. Главният съдия Светослав Михайловотсъди дузпа, но от бялата точка Любомир Веселов стреля слабо и вратаря Йотов спаси. В добавеното време Мартин Миланов и футболист на гостите се спречкаха и бяха изгонени с червени картони.
"Монтана": Тодор Станков, Деян Детелинов, Никола Петров-кап., Георги Замфиров, Антонио Найденов, Петьо Петков, Стефан Каменов, Любомир Веселов, Боби Иванов, Мартин Миланов, Денис Димитров (Цветослав Асенов, Николай Събчев, Борислав Евлогиев, Богомил Василев, Рослав Найденов, Алекс Тодоров). Треньор: Дилян Иванов.
"Локомотив": Йордан Йотов, Мартин Паскалев, Даниел Чауев, Златан Христев-кап., Николай Димитров, Мирослав Христов, Филип Колев, Кръстьо Милев, Петко Петков, Ставри Юмерски, Медиан Паров (Йосиф Киуан, Костадин Чинов, Велко Мичкюров, Александър Биков, Илия Смилянов, Ириней Айлов, Виктор Кутманов). Треньор: Кириякос Георгиу.
24.02.2018, 17:37 часа