"Монтана" с домакински успех над "Етър" при U17

"Монтана" с домакински успех над "Етър" при U17 Отборът на "Монтана" победи с 3:2 "Етър" (Велико Търново) в среща от XXIII кръг на първенството на елитната „А” група за юноши до 17 години. Възпитаниците на треньора Дилян Иванов вкараха два бързи гола още в началото на мача, игран на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста”.
В 5-та мин. Любомир Веселов бе изведен зад защитата на гостите и елегантно прехвърли вратаря. След три минути при идентична ситуация Борислав Евлогиев-Вълка за втори път матира защитата на „боляртите”. Двата гола аванс явно поуспокоиха футболистите на "Монтана" и до края на полувремето те допуснаха резултатът да бъде изравнен. Домакините започнаха силно след почивката и в 56-та мин. Денис Рангелов-Бебето попадна в прегръдките на своите съотборника, след като се разписа майсторски от фаул.
Със спечелените три точки отборът на "Монтана" събра актив от 20 точки, колкото има в актива си и "Етър".
14.04.2018, 18:16 часа