"Шурданица" разби с 4:0 като гост "Вихър" /Бързия/, Миро Джудиста с гол и изпусна дузпа

"Шурданица" разби с 4:0 като гост "Вихър" /Бързия/, Миро Джудиста с гол и изпусна дузпа Отборът на "Шурданица" /Георги Дамяново/ записа убедителна победа с 4:0 при гостуването си на "Вихър" в Бързия.
Двубоят започна равностойно, като нулевото равенство се задържа почти до края на първото полувреме. В 44-та мин. гостите получиха правото да изпълнят дузпа, но от бялата точка пропуск направи Мирослав Йорданов-Джудиста. Още в следващата си атака обаче Юлиян Найденов-Бързийския изведе "Шурданица" напред в резултата. В първата минута след почивката Борислав Войков удвои. Миро Йорданов все пак показа голмайсторския си нюх в 71-та мин. за 0:3. Две минути по-късно Станислав Ерменков оформи крайния резултат.
21.04.2018, 21:11 часа