"Ботев"/Враца/ с летящ старт в контролите, Домо ги почна /снимки/

"Ботев"/Враца/ с летящ старт в контролите, Домо ги почна /снимки/ Новакът в Първа професионална лига "Ботев"/Враца/ надви "Славия" с 4:2 в контрола, която се игра на базата в Бояна. С два гола за врачани се отличи новото им попълнение Валери Домовчийски.
Първото полувреме завърши при 3:1 в полза на "Ботев", като два гола вкара бившият играч на "Левски" и "Херта", а един добави Спас Георгиев. За „белите“ преди почивката се разписа Цветелин Чунчуков.
След паузата двата състава си размениха по едно попадение. Най-напред "Славия" намали с гол Георги Йомов, а към края на срещата Петър Атанасов оформи крайното 4:2 за тима на Сашо Ангелов директно от ъглов удар.
Проверката бе изгледана от боса на най-стария столичен тим Венци Стефанов, от кмета на Враца Калин Каменов, от отговорника за националните отбори Емил Костадинов, от наставника на "Пирин" Милен Радуканов, както и от главния мениджър на "Витоша" Костадин Ангелов и Георги Чиликов.
13.06.2018, 20:46 часа