„Огоста“/Хайредин/ отстъпи с 0:4 на „Ком"/Берковица/ в контрола

„Огоста“/Хайредин/ отстъпи с 0:4 на „Ком"/Берковица/ в контрола Във втората си контрола от лятната подготовка отборът на „Огоста“/Хайредин/ отстъпи на собствен терен от новака в Северозападната трета лига „Ком“/Берковица/ с 0:4.
Гостите дръпнаха още в самото начало с три бързи попадения до 15 минута, но отборът от Хайредин не се притисни от резултата и погледа по-сериозно към противниковата врата, като успя да създаде четири добри положения за гол, но без да отбележат нито едно.
През втората част падна и последното попадение за крайното 0:4. Домакините останаха доволни от провелата се среща срещу доста по-силния отбор на гостите. Участие в срещата не успяха да вземат опитният вратар на „Огоста“ Вени Бенчев и защитника Милен Цветков.
Футболистите на домакините ще открият турнира на второто издание за „Купата на община Хайредин“ срещу отбора на „Монолит“/Манастирище/, тази събота от 18:00 часа на стадиона в Хайредин.
19.07.2018, 16:02 часа