"Кариана" загуби с 0:2 от "Локомотив"/ГО/ в Ерден

"Кариана" загуби с 0:2 от "Локомотив"/ГО/ в Ерден Отборът на "Кариана" (Ерден) допусна първа загуба, от както бе поет от треньора Веселин Великов. В последна среща от VIII-тия кръг на първенството на Втора лига новакът бе надигран у дома с 0:2 от "Локомотив" (Горна Оряховица).
За цяло първо полувреме домакините не отправиха нито един опасен удар в очертанията на вратата. Гостите поведоха в 12-та мин. чрез Ивайло Тодоров, който се разписа с глава след центриране от фаул на Красен Трифонов.
След почивката картината не се промени, но карианци пропуснаха златен шанс да изравнят в 79-та мин. Тогава удар на Цветомир Тодоров срещна напречната греда. В първата минута на добавеното време Тихомир Кънев се отскубна от защитниците на Кариана и майстрорски прехвърли вратаря Павел Станев.

"Кариана" (Ерден) - "Локомотив" (Горна Оряховица) 0:2

"Кариана":Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Цветко Иванов, Деян Иванов, Николай Николов, Янислав Иванов, Цветомир Тодоров, Ивелин Илиев, Евгени Игнатов-кап., Ангел Бастубов. Тренор: Веселин Великов.
"Локомотив":Симеон Симеонов, Иво Харизанов, Мартин Сандов, Мартин Николов, Тихомир Трифонов, Иван Пенев, Ивайло Тодоров, Димитър Юруков, Красен Трифонов-кап., Йордан Йорданов, Петър Чалъков. Треньор: Марин Байчев.
Голмайстори:0:1 Ивайло Тодоров (12), 0:2 Тихомир Кънев (90+1).
Главен съдия:Петър Кузев.
Асистенти:Мартин Мачев, Даниел Йорданов.
Стадион: „Кариана”-400 зрители.
23.09.2018, 13:11 часа