Мисяк пропуснал контролата на "Монтана" с "Кариана" заради извадено рамо

Мисяк пропуснал контролата на "Монтана" с "Кариана" заради извадено рамо Стана ясно каква и причината нападателят Владислав Мисяк да пропусне контролната среща на "Монтана" с "Кариана" (Ерден). Проверката бе последна за двата отбора преди старта на шампионата във Втора лига и бе спечелена от монтанци с 3:1. Точни за домакините през второто полувреме бяха Атанас Илиев, Владимир Айтов и Тони Тасев от дузпа, след като Цветомир Тодоров се разписа за карианци преди почивката.
Мисяк изгледа мача от трибуните, а след мача разкри че извадил лявото си рамо на последната тренировка. 23-годишният футболист получил два дни почивка, но от понеделник ще се включи отново в тренировките. Юношата на "Левски" (София) ще бъде на разположение на ст. треньора на "Монтана" Ферарио Спасов и за предстоящата среща с "Черноморец" (Балчик) в петък на стадион „Огоста”. Двубоят, с който се подновява първенството, е на осветление от 17.30 часа.
17.02.2019, 17:29 часа