Лионел Матадос наказа бившите си съотборници от "Кариана" в контролата със "Струмска слава"

Лионел Матадос наказа бившите си съотборници от "Кариана" в контролата със "Струмска слава" Отборите на "Кариана" и "Струмска слава" завършиха наравно 2:2 в контролна среща играна в Радомир. Карианци допуснаха изравняване в последната минута на мача, наказа ги бившият им съотборник Лионел Матадос. Двубоят започна отлично за гостите, които поведоха в резултата още в 10-та мин. чрез Цветомир Тодоров и асистенция на Георги Чакъров. До почивката Реджеб Халил и Ангел Бастунов изпуснаха да удвоят останали сами срещу вратаря.
В 60-та мин. Халил все пак намери пътя към мрежата, след като бе изведен от Мартин Николов. Отново Халил, Георги Търтов и Ивелин Илиев-Шакири изпуснаха да се разпишат от изгодни ситуации. Домакините също създадоха няколко опасни положения пред вратата на Петър Начев и в 78-та мин. Борислав Николов засече с глава центриране от дясно и намали. Малко преди да прозвучи последният съдийски сигнал Лионел Матадос се възползва от грешка в отбраната на гостите и оформи крайния резултат.
За двата отбора това бе последната контролна среща преди старта на новия сезон. В първия кръг на първенството във Втора лига "Кариана" чака в Ерден "Монтана", а "Струмска слава" гостува на столичния "Септември". Двубоите са на 20 юли, събота, от 18:30 часа.

"Кариана": Петър Начев, Георги Търтов, Стоян Предев, Николай Дичев, Мартин Николов, Симеон Русев, Ангел Бастунов, Георги Чакъров, Реджеб Халил, Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов-кап. (Ангел Цолов, Георги Илиев, Владимир Мичев, Ивелин Илиев, Християн Илиев). Треньор: Веселин Великов.
14.07.2019, 10:46 часа