"Кариана"/Ерден/ победи с 2:0 "Вихрен"/Сандански/

"Кариана"/Ерден/ победи с 2:0 "Вихрен"/Сандански/ С автогол на Даниел Златков в 56-та мин. и тупалка от 25 метра на Евгени Игнатов-Бамзе в 75-та мин. отборът на "Кариана" победи с 2:0 "Вихрен" (Сандански) в последната си проверка на лагера в Югозападна България. Карианци превъзхождаха своя съперник и Игнатов на два пъти пропусна да направи успеха по-убедителен. При първият случай той изпрати топката в напречната греда, а при вторият би над вратата.
Проверката пропуснаха Деян Иванов, Пиер Пиеров и Реджеб Халил, а в средата на първото полувреме вратарят Павел Станев получи контузия и бе заменен принудително от Юлиян Весков.
След края на мача ст. треньорът на "Кариана" Веселин Великов пусна футболистите 3 дни почивка. Отборът подновява отново тренировки от вторник, но вече на клубната си база.
"Кариана": Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Мартин Николов, Георги Илиев, Емануил Личев, Ангел Бастунов, Владимир Мичев, Владислав Цеков, Георги Търтов, Евгени Игнатов-кап.  (Юлиян Весков, Симеон Русев, Стоян Предев, Християн Илиев, Ивелин Илиев).
01.02.2020, 15:34 часа