Златен, сребрен и 2 бронзови медала за "Слава’84" от ДЛОШ по самбо U20 /снимки/

Златен, сребрен и 2 бронзови медала за "Слава’84" от ДЛОШ по самбо U20 /снимки/ С пълен комплект медали се завърнаха състезателите от монтанския СК "Слава’84" от Държавния личен и отборен шампионат по самбо за юноши и девойки до 20 години.
Най-високо на почетната стълбичка стъпи Дебора Георгиева, която по безапелационен начин спечели шампионската титла в кат. до 48 кг.
Сребърен медал в кат. до 68 кг извоюва Памела Симеонова, а Здравка Танова остана на трето място в кат. до 64 кг.
Бронзов медал взе още при първото си участие в тази възрастова група и Денис Асенов в кат. до 62 кг. Отборно при девойките възпитаниците на Ташко Танов и Диян Танов се класираха на четвърто място. „Блестящ уикенд за самбистите от Монтана“, заяви щастливият треньор на "Слава’84" Ташко Танов. Домакин на ДЛОШ бе залата "Локомотив" в столичния квартал „Надежда“.
25.02.2020, 09:41 часа