Видинският клу6 "Бъдин" спечели шест медала и отборна купа на държавното първенство по самбо

Видинският клу6 "Бъдин" спечели шест медала и отборна купа на държавното първенство по самбо Видинският клу6 „Бъдин“ спечели 6 медала и отборна купа на държавното първенство по самбо за момичета и момчета, юноши и девойки младша възраст, проведено в столицата.
Отборът завоюва три златни, сребърен и два бронзови медала, с което се класираха  втори в отборното класиране при момичетата. При момчетата и момичетата шампиони станаха: Никол Николова (30 кг), Сияна Кръстева (55 кг) и Дари Тихомиров (34 кг). Среброто взе Полина Добрилова (42 кг). При юношите и девойките младша възраст бронз взеха Рая Петрова (54 кг) и Ивайло Найденов (+71 кг).
31.05.2022, 10:13 часа