"Левски" /Лом/ стартира с победа в контролите

"Левски" /Лом/ стартира с победа в контролите "Левски" (Лом) започна контролите на лагера в Сандански с 2:1 над "Септември" (Симитли).
Двубоят се игра в с. Марикостиново.
Главно действащо лице на терена беше новото попълнение на ломския тим Калоян Симеонов. Голмайсторът на третия отбор на "Лудогорец" вкара първия и взе участие в победния гол.
Спарингът започна интригуващо. Симеонов откри резултата с глава след центриране на съотборник в 4-ата минута. След още толкова време съперника възстанови равенството. В 40-ата минута Симеонов стреля, вратаря на "Септември" изби, но след добавката на Йордан Георгиев стана 2:1.
През втората част халфа на левскарите Даниел Пехливанов пропиля най-добрата голова възможност. Треньорите на двата отбора пуснаха в игра всички налични футболисти.
19.01.2022, 18:03 часа