"Монтана" и "Литекс" завършиха наравно в мач с 2 червени картона

"Монтана" и "Литекс" завършиха наравно в мач с 2 червени картона "Литекс" и "Монтана" завършиха наравно 0:0 в мач от 9-ия кръг на Втора лига.
Двубоят на стадиона в Тетевен бе белязан от много нарушения и два червени картона.
Въпреки нулевото равенство, положения не липсваха. В края на първото полувреме удар на Димитър Буров срещна напречната греда.
След почивката играта бе много накъсана, а двата отбора завършиха срещата в намален състав. В 60-ата минута Никола Георгиев си изкара втори жълт картон и остави "оранжевите" с човек по-малко.
10 минути преди края на редовното време обаче същото направи и Йордан Йорданов, който извърши грубо нарушение срещу Стефан Каменов и бе изгонен от главния съдия.
С днешното реми "Литекс" събра 12 точки в своя актив и заема 9-о място във временното класиране, докато тимът, воден от временния наставник Светлан Кондев, който наследи Антони Здравков, е на седма позиция с 13 пункта.