Дубълът на "Ботев" /Враца/ загуби с 1:2 гостуването си в Царева ливада

Дубълът на "Ботев" /Враца/ загуби с 1:2 гостуването си в Царева ливада Дублиращият отбор на "Ботев" претърпя загуба с 1:2 при гостуването си на" Боруна" /Царева ливада/. Домакините вкараха гол в края на първото полувреме, когато се възползваха изпълнение на ъглов удар и след получилото се неразбирателство топката време в мрежата на Кючуков. Малко преди това останаха съмнения за дузпа, тъй като топката се удари в ръката на играч на домакините.
В 72-ата минута "Боруна" вкара втори гол, след като техен футболист бе изведен сам срещу вратаря и отбеляза за 2:0.
6 минути преди края на мача ботевци върнаха едно попадение. Негов автор бе влезлият в дълга голова серия Радослав Захариев, който бе изведен зад защитата и преодоля стража на домакините.

"Ботев": Александър Кючуков, Ивайло Дудушки, Пламен Спасов, Пламен Петров, Георги Георгиев (84 – Алекс Коларов), Деян Танчев, Николай Константинов, Митко Панов, Янислав Дюлгеров (46 – Ивайло Тодоров), Николай Стефанов (76 – Тихомир Тодоров), Радослав Захариев.