Инцидент в Монтана: Гражданин остана в плен на асансьор, пожарникари се притекоха на помощ

Гражданин заседна в асансьор в Монтана, съобщиха от МВР.
Екип на Районната служба „Пожарна безопасност и защита на населението“ в Монтана е оказал съдействие на човек, останал блокиран в асансьор.
Инцидентът е станал вчера, около 13.20 часа на ул. „Климент Охридски“ в областния град. След подаден сигнал на място незабавно бил изпратен екип на пожарната.
Огнеборците са успели бързо и безопасно да освободят заседналия гражданин. При случая няма пострадали.
*Снимка: AI
22.06.2026, 13:12 часа
441
0