Полицаи пипнаха нередовен ломчанин на пътя, отнесе 2 акта

Полицаи пипнаха нередовен ломчанин на пътя, отнесе 2 акта Полицаи са хванали ломчанин в две нарушения, съобщиха от МВР.
Вчера сутринта, минути преди 10 часа, униформени спрели за проверка 59-годишен местен жител. Той управлявал триколесно возило в района на кръстовището на ул. "Софийска" с ул. "Дългошевско шосе". При проверката служителите на реда установили, че водачът от крайдунавския град е неправоспособен, а возилото не е регистрирано по надлежния ред.
На нарушителя са съставени 2 акта по Закона за движение по пътищата, предупредителен и констативен протокол, връчена му е призовка. По случая е образуван заявителски материал.
 
22.06.2026, 14:06 часа
286 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha