Тежка катастрофа е станала преди минути край Враца, видя репортер на агенция BulNews.
Инцидентът е на кръстовището на Криводолско шосе и Околовръстния път на областния град. До удара се е стигнало след като 68-годишен мъж пътувал с джип "Хонда" с врачанска регистрация от изхода на града към Криводол и отнел предимството на идващото от кръговото камионче "Фиат Дукато", управлявано от млад румънец. Сблъсъкът е бил толкова силен, че джипът паднал в канавката, а камионът - в нивата край пътя. При удара е пострадал водачът на джипа, който е откаран в болницата във Враца за изследвания и прегледи. Шофьорът на румънския камион и пътничката от "Хонда"-та са се разминали само с уплахата от случилото се.
На мястото има екип на пожарната и полицейски патрул, който тепърва ще работи по установяване на причините, довели до произшествието.
Пътуващите по трасето да се движат с повишено внимание, тъй като по пътя има много разпилени частици от катастрофиралите возила.