"Вихър" надви "Шурданица" с гол в добавеното време

"Вихър" надви "Шурданица" с гол в добавеното време Лидерът в класирането на Четвърта монтанска лига "Вихър"/Николово/ спечели трудно с 2:1 домакинската си среща с "Шурданица" (Георги Дамяново) от XVI-тия кръг на първенството. Мачът се игра не терена с изкуствена настилка в село Ерден. Мирослав Йорданов-Джудиста изведе гостите напред още в 6-та мин. Последва натиск на символичните домакини и в 23-та мин. Кристиян Методиев-Пато възстанови равенството след асистенция от дясно на Борислав Симеонов.
След почивката главният съдия Венислав Живков показа втори жълт и червен картон на Красимир Красимиров от отбора на "Шурданица". Въпреки, че останаха с човек по-малко на терена, гостите успяха да се противопоставят успешно и двубоят бе на път да завърши без победител. Дълбоко в добавеното време обаче Тодор Тодоров засече с глава центриране от корнер на Бисер Илиев и изпрати топката в мрежата оформяйки крайния резултат.
07.04.2019, 16:43 часа